Nasza flota

Cechą charakterystyczną naszej floty są niebieskie kry na samochodach. Nasz sprzęt jest nowy, zadbany i spełnia najnowsze wymagania.

Dasko_DAF_2023
Dasko_LZV

Nasza flota

Firma Dasko jest dumna z posiadania nowoczesnej i zrównoważonej floty z różnorodnymi naczepami chłodniczymi, wszystkie o jakości godnej FRC. Specjalnym i innowacyjnym dodatkiem do naszej floty są nasze ekologiczne kombi LHV.

Kombinacje te zapewniają jeszcze większą oszczędność CO2. Mamy również nowe naczepy Cool Trailers,  są one wyposażone w zaawansowane technologie chłodzenia. Dzięki temu możemy chronić produkty podczas transportu w sposób przyjazny dla środowiska i bardzo wydajny.

0 +
Ciągników siodłowych
0 +
Naczep

Warsztat i myjnia

Posiadamy własny warsztat oraz myjnię dla samochodów ciężarowych i naczep, w której możemy umyć nasz tabor zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w ramach  ISO22000 (bezpieczeństwo żywności).

Konserwacja naszego sprzętu odbywa się we własnym garażu. Zespół wykwalifikowanych mechaników dba o doskonały stan floty. W naszym warsztacie przeprowadzają również przeglądy MOT i STEK.

Onderhoud_wagenpark

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami!
Dasko_duurzaam_wagenpark

Ekologiczna przyszłość

Aby jeszcze bardziej podkreślić nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój, od 2024 roku będziemy powiększać naszą flotę o elektryczne ciężarówki.

Te pojazdy o zerowej emisji spalin pozwalają nam jeszcze bardziej zmniejszyć nasz wpływ na środowisko i przyczynić się do bardziej ekologicznej przyszłości. 

Aby optymalnie wykorzystać nasze nowe elektryczne ciężarówki, potrzebna jest dobrze działająca infrastruktura. Dlatego pod koniec 2023 roku zaczniemy prace w tym zakresie w Zwolle.