Mroźnia składowa

Szukasz idealnego rozwiązania do przechowywania produktów schłodzonych i mrożonych? Skorzystaj z naszych nowoczesnych magazynów.

Mroźnia Niepruszewo

Od czerwca 2022 roku działamy prężnie w Niepruszewie koło Poznania. Mamy tu 14,000 miejsc paletowych na regałach mobilnych.

Bezkonkurencyjna lokalizacja przy autostradzie A2, kompleksowe usługi przechowywania produktów mrożonych ze wszystkich grup asortymentowych, 4 tunele mrożenia szokowego, specjalistyczna hala do usług kompletacji i konfekcjonowania o powierzchni 500 m2 w kontrolowanej temperaturze oraz pełen zakres usług dodatkowych, to nowy standard obsługi klienta, który Państwu oferujemy. 

Warehouse_Dasko_PL

Nasz cel - zadowolenie klienta!

Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja klientów. Od lat trzymamy się zasad jak najkrótszej linii komunikacji, co pozwala na sprawną i szybką reakcję a obsług klienta odbywa się sprawniej i z zachowaniem najwyższej jakości usług. 

Wykwalifikowana kadra pracowników, nowoczesny system kontroli wszystkich procesów oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta gwarantuje najwyższą jakość naszych usług. 

Z nami twój towar jest bezpieczny i dobrze zmrożony. Zapraszamy do kontaktu. 

Możecie na nas liczyć!

Boodschappen bezorgen
Składowanie

System regałów przesuwnych z pełną kontro procesu przechowywania w trzech komorach pozwala na Indywidualne podejście do potrzeb klienta co gwarantuje najwyższą jakości naszych usług.

Mrożenie szokowe

Odbywa się w 4 komorach mroźniczych o pojemności 33 palet każda. Nowoczesna instalacja pozwala na uzyskanie temperatur -35 stopni i gwarantuje wysoką jakość procesu.

Dasko
Kompletacja

Usługa kompletacji palet do wysyłki, dekompletacji i przepakowywania palet oraz różnych wariantów przygotowania towaru zgodnie z zapotrzebowaniem naszych klientów to kolejne wysokiej jakości usugi.

Obsługa kontenerów i inne usługi

Oferujemy załadunki i rozładunki kontenerów, etykietowanie, paletyzacja i zabezpieczenie towaru oraz przygotowanie pełnej dokumentacji zgodnie z wymogami prawa.

Zobacz naszą mroźnie w grupie Dasko

Dasko_warehouse_PL

Oddział Niepruszewo (PL)

Magazyn - mroźnia składowa