Transport

Jesteśmy ekspertami w przewozie schłodzonych i zamrożonych towarów. Nasi kierowcy dysponują wiedzą w dziedzinach takich jak bezpieczeństwo żywności, agregaty chłodnicze i transport chłodniczy.

Transport międzynarodowy

Dasko jest wiodącym dostawcą usług logistycznych specjalizującym się w transporcie chłodniczym i mrożonym. Zatrudniając ponad 750 pracowników w Holandii, Niemczech i Polsce, posiadamy wiedzę specjalistyczną, aby bezpiecznie i wydajnie transportować Twoje schłodzone i mrożone produkty. 

Nasi kierowcy są doskonale wyszkoleni zgodnie z kodem 95 oraz posiadają wiedzę w dziedzinie transportu chłodniczego. Wiedzą jak optymalnie przewozić Państwa produkty z jednego miejsca do drugiego. Dzięki temu wiedzą, w jaki sposób produkt może zostać przetransportowany z punktu A do punktu B w możliwie optymalny sposób.

Transport mięsa

Kierowcy firmy Dasko są przeszkoleni do wykonywania tej specjalnej pracy, posiadają specyficzną wiedzę o produkcie i umiejętności w obsłudze agregatów chłodniczych, by możliwie jak najbardziej optymalnie transportować Państwa produkty.

Oprócz tego dysponujemy najnowocześniejszą flotą samochodową ze specjalnymi naczepami do transportu półtusz na wisząco. Znaczna część naszej floty jest obecnie wyposażona w system monitorowania temperatury w czasie rzeczywistym.

Oddział w Polsce

Oddział w Polsce (PL)

Transport międzynarodowy